مسئول محتوای هر مقاله نويسنده آن است!
مواضع رسمی کانون در وبلاگ اصلی کانون منتشر می‌شود!

           7/17/2006

 
اصولا کار شیعه جماعت با دروغ و جعل شروع شده .از روز اول تا همین لحظه و قاطعانه می گم که حالا حالاهم ادامه داره وشما فکر کردید که این آخوندها یقه بنده و شما را ول می کنند. ! زهی سودای باطل (به قول شاعر البته ) اینها تازه سوار خر مراد شدند . مگه میشه آوردشان پایین . چند وقتی هم هست که همین سید علی گدای خودمان مملک را با هست و نیست شش دانگ بنام آقای عج فرمودند .
یکی هم نیست بگه آقا تو به چه اجازه ای دهنت را باز می کنی و همچین مزخرفی رو میگی. عج دیگه کیه ؟! کجا بوده؟! کجا هست ؟! اون موقع که مردم ما در کوران تاریخ دست و پا میزدند چه غلطی میکرده ؟اون موقح که مغولها ملت بیچاره ایران رو میکشتند کدام گوشه مست افتاده بوده؟!.......
هر گوشه هم که یک عرب مرده ای زیر خاک هست که نحوستش هم دست از ما بر نمی داره . هر روز هم که آمارشان بالا میره.اون آخوندهای مفت خور درجه سه چهار هم سرشان توی همین آخور هست. البته توضیح آنکه همه آخوندها به فریضة شریف مفت خوری اشتغال دارند ولی این دسته که منظور است میزان خوراکشان رابطه مستقیم داره با حماقت ملت !
صحبت از عرب مرده شد بی ادبی هست از آقا رضا کفتر باز ! یاد نکنیم .! بله ......واقعا هرچه از صفات این شاه خراسان بگیم کم گفتیم که نکبت وجودش نه فقط خطۀ پاک خراسان که همه ایران را به حضیض ذلت برده و هرچه کثافت و کثافت کاری هست از چشمه این بزرگوار جاری هست.

این خاندان هم که یکی دوتا نیستند ! هر روز هم یکیشون مرده و از صبح مرثیه و نوحه شروع میشه : " آی گریه کنید مسلمونا .......ثواب داره" . محرم هم که جای خود داره داستان حسین مظلوم رو که همه می دونیم . جگر آدم آتیش میگیره واقعا, رونق دکان شیعه جماعت همین محرم و صفر هست . چه حالی میکنند این آخوندها وقتی محرم شروع میشه.
الان هم در قرن 21 این داستان شده بزرگترین مشکل ما که ای داده بیداد 1400 سال پیش حسین تشنه لب به درک هجرت فرمودند.
ازداستان علم و علم کشی هم که بگزریم به رسم دوران بربریت قمه زنی میرسیم که واقعا مایۀ شرمساری وخجالت هست.
و اما عجیبترین چیزی که در این بازار شام دیده میشه بعض خانمها هستند که چنان به این ریسمان الهی آویزان شده اند که فقط بیا و ببین. چنان این چادر ننگین را سر میکنند و توی گونی قایم می شوند که انگار از خلقت خودشان شرمسارند!! . هر شب جمعه هم که سفرۀ حضرت عباس و رقیه به راه است و دست هم از سر نماد عصمت و طهارت , همان فاطمه عربها بر نمی دارند و در کسری از ثانیه یک روایت از آن بزرگوار (س) رو می کنند.
مثل اینکه واقعا اینها خبر ندارند چه خبره . حتی یه خودشون زحمت ندادند یک نگاه به همان کتاب آسمانیشان ! بیندازند و ببینند که الله تازی ارزش آنها را با محتویات داخل توالت یکی کرده.
این وسط یک مطلب راجع به همین دختران زهرا یادم آمد که میگم . چندی پیش یک کتابی را می خواندم به نام "توتالیتاریسم اسلامی" که یک جایش نوشته بود در حدود سال 1360 وقتی در اصفهان یک جوان کمونیست را می خواستند اعدام کنند . مادرش آمده بود و از دادگاه انقلاب تشکر می کرد که یکی از دشمنان اسلام و انقلاب و ولی فقیه را نابود می کنند .!! تصورش را بکنید . فکرش را بکنید!! یک هفته ایی حالم خراب بود... از همه کس متنفر شده بودم اول از همه از خودم ..... بعله ... این هم از برکات اسلام عزیز.

و اما رمضان المبارک که تنها خلق های تنگ و خراب ملت و دهان های بدبو را یاد من میا ورد . یک ماهی مملکت تعطیل چونکه اسلام عزیز فرموده مثل دیوانه ها صبح تا شب چیزی نخورید ! از طرفی آخوندها چنان استدلال و استشهاد می کنند که : بععععععععععععععله , از نظر علمی هم فواید روزه به اثبات رسیده.
چماق امر به معروف و نهی از منکر هم که در همین ماه عزیز هم مثل همیشه پذیرای خارج شدگان از صراط المستقیم است.
خلاصه این هست و ضعیت ما با تمام تشکیلات اسلامی و رافضی و تا زمانی که این دزدان عمامه به سر مردم مارا گروگان گرفته اند همین آش است و همین کاسه . باید که برخاست و فریاد زد و مبارزه کرد با تمام این بنیاد گرایی و تحجر و این میراث داران عرب را اخراج کنیم و استخوانهای مردگانشان را هم زیر خاک بیرون بکشیم و بر سرشان در آن سوی مرز های ایران زمین بریزیم.
و باید این آقای عج و دار و دسته اش بدانند که در سزمین ما هیچ جایی ندارند و مردگان آنها از علی اصغر گرفته تا حسن عسگری مایۀ ننگ و شرمساری ما هستند.
آنکه مایۀ افتخار ما هست فردوسی و خیام و سعدی است ,نه زین العابدین بیمار.


نظرهای شما: Post a Comment

صفحه اصلی

This page is powered by Blogger. Isn't yours?